Eurookná Kalafut Kežmarok, Poprad, Spišská Belá, Spišská Nová Ves...

Profily

MIRA Contour – Konštrukcia s jemným dizajnom
Čistý uhlový vzhľad je charakteristický pre drevo hliníkový systém MIRA Contour. K dispozícii sú všetky štandardné okenné konštrukcie, otváracie varianty, tvary okien, vrátane šikmých okien, okrúhle oblúky, segmentové oblúky, atď…
MIRA Contour Integral – Viac než len konštrukčné riešenie
Drevo hliníkový systém MIRA Contour Integral sa vyznačuje úzkym rámovým pohľadom úplne ukrytým do krídla okna pre prémiovú zvukovú-izoláciu. Táto konštrukcia umožňuje veľmi vysokú priepustnosť svetla. Tieto okná ideálne sadnú na moderné budovy.
MIRA Therm – Aktívne prispievať k ochrane životného prostredia!
Pokročilým vývojom systému MIRA bol vytvorený produkt, ktorý stanovuje nové štandardy nielen pre drevo-hliníkové okná. Na základe kombinácie MIRA Therm a Lara GF, môže byť nakonfigurovaných veľa variácií, ktoré budú spĺňať najvyššie požiadavky týkajúce sa energetickej účinnosti.
BRAGA – Inteligentné riešenia charakteristický designov
Drevo-hliníkový systém BRAGA nastaví jasné akcenty v modernom dizajne. Univerzálna aplikácia pre sofistikované architektúry na technologicky pokročilej úrovni sú silné silnou stránkou systému BRAGA. K dispozícii sú všetky štandardné okenné konštrukcie, otváracie varianty, tvary okien, vrátane šikmých okien, okrúhle oblúky, segmentové oblúky, atď…
BRAGA Integral – Dobrý vzhľad a hodnoty
Drevo-hliníkový systém BRAGA Integral má úzky profil a skryté krídla konštrukcie, a tým ponúka architektom a staviteľom celý rad konštrukčných riešení pre sofistikované stavby. Je to perfektná kombinácia dobrého dizajnu a spoľahlivej funkcie.
Využívame kvalitnú technológiu firmy Gutmann