Eurookná Kalafut Kežmarok, Poprad, Spišská Belá, Spišská Nová Ves...

Exteriérové dvere

Vchodové dvere “vítajú každý deň vás a vašich hostí”, preto sú najreprezentatívnejším prvkom vášho domu. Preto je potrebné sa postarať aby vyzerali elegantne a ladili so štýlom fasády. Ak sú harmonicky zladené s oknami, dajú domu jedinečný charakter, budú strážiť vašu bezpečnosť a súkromie. Preto nemajú byť len krásne ale aj solídne a bezpečné.

 

Stolárstvo KALAFUT ponúka drevené dvere v rôznych tvaroch s tesnením po celom obvode krídla a s viacbodovým zamykaním. Materiál, ktorý Stolárstvo KALAFUT používa je totožný s materiálom okien, t. j. lepený eurohranol 78 alebo 92 mm smrek, borovica, meranti, durian, dub. Výplne dverí tvorí sendvičový panel, poprípade aj izolačné trojsklo. Dvere sú tepelne izolované, avšak prah dverí je s prerušeným tepelným mostom. Na základe Vašej predlohy dokáže Stolárstvo KALAFUT vyrobiť dvere podľa Vašich individuálnych požiadaviek a predstáv.

Povrchová úprava vchodových dverí do domu

Povrchová úprava vchodových dverí do domu je hrubovrstvá lazúra v mnohých farebných odtieňoch a farbách škály RAL. V rámci povrchovej úpravy si tiež môžete vybrať jednu z noviniek, ktorou je štruktúrovaný povrch, ktorý verne kopíruje štruktúru dreva. Pri pohľade z blízka rovnako ako pri dotyku je aj pre odborníka ťažké rozpoznať náš nový povrch od prírodného materiálu avšak naši zákazníci ocenia nižšiu cenu a jednoduchú údržbu.