Eurookná Kalafut Kežmarok, Poprad, Spišská Belá, Spišská Nová Ves...

Interiérové dvere

Zatúžili ste po tom zakúpiť si niektoré z nami ponúkaných dverí? Potom nie je nič jednoduchšie, ako si dané dvere objednať! Môžete sa pozrieť na vzorkovník dverí priamo na stránke, kde si dvere ale aj ďalšie nami ponúkaný tovar prezriete.

Interiérové dvere už dávno neslúžia len k oddeleniu miestností. V súčasnej dobe sú tiež hlavným prvkom v doladení dizajnu interiéru.

 

Stolárstvo KALAFUT ponúka širokú škálu interiérových dverí. Podľa individuálnych požiadaviek klientov dokážeme vyrobiť akékoľvek druh interiérových dverí – klasické, moderné či rustikálne.

Ponuka interiérových dverí zahŕňa klasické jedno-krídlové alebo dvoj-krídlové, posuvné alebo skladacie dvere s obložkovou alebo klasickou tesárskou zárubňou. Vďaka použitému materiálu, interiérové dvere vyrobené v Stolárstve KALAFUT zabezpečujú pevnosť, nepriezvučnosť ako i odolnosť voči poškodeniu.

 

Z ponuky Stolárstva KALAFUT je možné vyrobiť hladké, kazetové, masívne dvere alebo dvere so sklenenou výplňou. Interiérové dvere sú vyrábané z viacvrstvového dreva v prevedení dýh podľa výberu zákazníka, napr. čerešňa, buk, dub, mahagón, orech, smrek, ako i rôzne exotické dreviny. Morenie a lakovanie patria k povrchovej úprave každých interiérových dverí.