Eurookná Kalafut Kežmarok, Poprad, Spišská Belá, Spišská Nová Ves...

Garážové brány

Garážové brány sú v súčasnosti na oveľa vyššej technickej úrovni než tomu bolo v minulosti. Je to vďaka novým možnostiam, ktoré nám poskytujú nové technológie výroby garážových brán a nové materiály, ktoré predtým nebolo možné používať.

 

Dnes neslúžia garážové brány len k obyčajnému uzavretiu otvoru.

 

Pri súčasnej širokej ponuke farieb a veľkom výbere rôznych povrchov a ďalších dizajnových prvkov sú garážové brány stále častejšie aj estetickým prvkom. Tiež chceme s novými garážovými bránami usporiť energiu potrebnú na vykurovanie a samozrejme počítame aj s tým, že nové garážové brány budú bezpečné pri svojej prevádzke a ako zatvorené budú odolné proti vlámaniu.

 

Stolárstvo KALAFUT ponúka výklopné garážové drevené brány, ktoré predstavujú alternatívu k sekciovej drevenej bráne pri uchovaní ich úžitkových vlastností. Výklopné garážové brány patria medzi najobľúbenejší typ garážových brán vzhľadom k cenovej atraktívnosti. Ponúkané drevené garážové brány sa skladajú z rámu, drevených krídel a horizontálnych vodiacich líšt. Krídlo garážovej brány je dvíhané pomocou systému pružín na ramenách, ktoré sa vyťahujú a zasúvajú pod strop. Garážové brány, ktoré vyrába Stolárstvo KALAFUT, sú osadené zámkom vhodným pre automatizáciu a tým zabezpečujú komfort pri otváraní.